Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3100413


ЧИ ПОТРІБНО БУТИ ТОЛЕРАНТНИМ?

 

МІЖНАРО́ДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРА́НТНОСТІ — СВЯТО, ЯКЕ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ 16 ЛИСТОПАДА В УСЬОМУ СВІТІ. ЙОГО ЗАПРОВАДИЛИ У 1995 РОЦІ ЗА РІШЕННЯМ ЮНЕСКО.

День толерантності нагадує всім людям про те, що таким явищам як насильство, релігійне переслідування не місце в сучасному світі, а кожен повинен підтримувати принципи терпимості та взаємної поваги.

18 листопада в ЦПІ «МОЛОДЬ. ПРАВО. ЗАКОН.» Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва бібліотекарі спільно з психологом та юристом Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї та молоді Юлією Велько та Катериною Рибалко провели дискусійний майданчик з елементами тренінгу «ЧИ ПОТРІБНО БУТИ ТОЛЕРАНТНИМ?» для учнів учнів 7 класу ЗОШ №27.

 

Основні поняття, які розглядалися під час спілкування, це уміння творити добро, співчувати, бути порядними і ввічливими, вміти поважати інших. Учні обговорювали питання про те, якими особистими якостями повинна володіти толерантна людина. Допомагала учням з поставленими перед ними питаннями Олеся Вікторівна, класний керівник .

 

 

 

Під час тренінгу застосовувались інтерактивні форми роботи. Рольова гра дала можливість стати учасниками певних життєвих ситуацій, обговорити приклади толерантного ставлення. Учні намалювали плакати, які допомогли наглядно розкрити поняття «толерантність».

 

 

Такі заходи підтверджують, що бібліотеки – це відкритий майданчик, куди може прийти будь-хто, аби провести час, зустрітися з друзями, обмінятися думками.

                                                          Час спілкування закінчився посмішками і добрими компліментами .