Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ми в YouTube

Банер

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
1711863


Підведено підсумки обласного літературного конкурсу "Живу, Вкраїно, я тобою"

Підведено підсумки обласного літературного конкурсу "Живу, Вкраїно, я тобою" присвяченому 20-й річниці незалежності України.

В конкурсі брали участь юнаки та дівчата з 23 ЦБС області.

Надійшло 195 робіт, які були переглянуті комісією по відбору та компетентними членами журі.

Висловлюємо глибоку подяку бібліотекарям за співпрацю, залучення читачів до участі в конкурсі. Бажаємо творчих успіхів та здобутків у професії, достатку і добробуту у ваших домівках.

Директор ОБЮ М. О. Латамарчук.

 

 

 

Н А К А З

Про нагородження

За підсумками проведення обласного літературного конкурсу «Живу, Вкраїно, я тобою»

 

Н А К А З У Ю:

 

І. Нагородити в номінації «Рідна мово, без тебе ніхто я»:

- Дипломом ІІ ступеня – Силко Артема (студента Київського міжнародного університету; с.Линовиця Прилуцького району);

- Дипломом ІІІ ступеня – Грабовець Наталію (ученицю 11-А класу Городнянської районної гімназії; м.Городня);

- Дипломом ІІІ ступеня – Плясун Ольгу (ученицю 11-А класу Чернігівського ліцею №22; м. Чернігів)

 

ІІ. Нагородити в номінації «Моя земля в мені джерельцем б'є»:

- Дипломом ІІ ступеня – Тесленко Володимира (студента 4-го курсу Національного університету ім.Т.Г.Шевченка; м.Борзна);

- Дипломом ІІ ступеня Селюк Марину (ученицю 11-го класу Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст.; с.Березна Менського р-ну);

- Дипломом ІІІ ступеня – Шибченко Марину (студентку Ніжинського державного педагогічного університету ім.М.В.Гоголя; смт.Варва);

- Дипломом ІІІ ступеня – Тимченко Світлану Іванівну (студентку Ніжинського державного педагогічного університету ім.М.В.Гоголя, смт.Варва).

 

ІІІ. Нагородити в номінації «Я гордий тим, що українець зроду»:

- Дипломом І ступеня – Адморок Ю.В. (студентку 2 курсу Чернігівського педагогічного університету ім.Т.Г.Шевченка; с.Горбове Куликівського району);

- Дипломом ІІ ступеня – Талаш Дарину (ученицю 10 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.; с.Рівчак-Степанівка Носівського р-ну);

- Дипломом ІІІ ступеня – Лашук Тетяну (студентку Чернігівського педагогічного університету ім.Шевченка; м.Городня).

 

ІV. Нагородити Почесною грамотою головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської ОДА:

За ціннісне ставлення до рідного краю, його природи, любові до батьків, своєї родини, відчуття гордості за свій рід: «Моя земля в мені джерельцем б'є»:

- Загній Тетяну Володимирівну (ученицю І курсу природничого класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя; с.Мрин Носівського району);

- Макієнко Аліну Анатоліївну (ученицю 10 класу Антонівської ЗОШ; с.Антонівка Варвинського району);

- Грінченко Дмитра (учня 10 класу Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст.; смт.Куликівка);

За ціннісне ставлення до Батьківщини, свого народу в номінації «Я гордий тим, що українець зроду»:

- Гнип Юлію Андріївну (ученицю ІІ курсу Ніжинського обласного педагогічного ліцею ЧОР; м.Ніжин); - Недільченко Юлію Ігорівну ( ученицю 11 класу Прилуцької ЗОШ №13, м. Прилуки);

- Василенко Юлію Олександрівну (студентку Сосницького сільськогосподарського технікуму; смт.Сосниця); - Лазоренко Романа Миколайовича (студента Київського університету біоресурсів; с.Линовиця Прилуцького району).

 

V. Відзначити Подякою головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської ОДА за любов до Батьківщини та свого народу:

- Башеву Олександру (ученицю 10-Б класу Ріпкинської ЗОШ №2; смт.Замглай Ріпкинського району);

- Булах Олексія (учня 11 класу Прилуцької ЗОШ №13; м.Прилуки);

- Ващенко Ганну (ученицю 10 класу Прилуцької ЗОШ №12; м.Прилуки);

- Веремієнко Ірину (ученицю 10 класу Вільшанської ЗОШ І-ІІІст.; с.Вільшани Сосницького району);

- Даценко Ярину (ученицю 10- Б класу Варвинської районної гімназії; смт.Варва);

- Дятел Олену Григорівну (безробітну; с.Адамівка Носівського району);

- Коваленко Віктора (студента 4-го курсу Сумського державного університету; с.Сухоліски Прилуцького району);

- Костенко Валентину Володимирівну (студентку ІІІ курсу Київського національного економічного університету ім.В.Гетьмана; с.Охіньки Прилуцького району);

- Мартіян Світлану Михайлівну (студентку Ніжинського Державного університету ім.М.Гоголя; смт.Талалаївка);

- Мартиненко Володимира (учня 11 класу Прилуцької ЗОШ №13; м.Прилуки);

- Мацолу Тетяну Михайлівну (домогосподарку; с.Южне Ічнянського району);

- Миколаєнко Ірину (ученицю 8 класу В.Устівської ЗОШ І-ІІІ ст..; с.В.Устя Сосницького району);

- Степко Анну Сарварівну (студентку ІІІ курсу Чернігівського інституту економіки і управління; смт.Сосниця);

- Татарин Руслану (ученицю І курсу Ніжинського обласного педагогічного ліцею ЧОР; с.Сядрино Корюківського району);

- Шиковець Сергія Олександровича (учня 10-Б класу ЗОШ №9 І-ІІІ ст.; м.Ніжин);

- Шикулу Оксану Миколаївну (студентку Ніжинського Державного університету ім.М.Гоголя).

 
buy cialis viagra online