Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3167911


Заходи до Дня Перемоги у ВВВ

 

Усе більше часу віддаляє нас від переможного травня 1945 р.,коли відгриміли останні залпи найбільш жорстокої та кровопролитної в історії людства війни,що тривала 1418 днів та ночей.

Назавжди у вдячній пам'яті нащадків залишиться історичний подвиг старшого покоління, героїзм та мужність захисників Вітчизни.

Із глибокою вдячністю та скорботою ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих , хто назавжди залишився на полях битв та помер від фронтових ран після війни.

Велика шана та визнання тим , хто сьогодні передає свій безцінний досвід молодому поколінню.

Наш святий обов'язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, зробити все для того , щоб ніколи не прервався зв'язок поколінь.

5 травня в ліцеї № 16 були проведені вечір-реквієм «Будь славен перемоги день» (з учнями 10-х класів) та воєнно-історична вікторина «Подвиг народу безсмертний»( з учнями 8-х класів).

 

Мета заходів:

- Формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу,його історії та героїчного минулого; виховання громадських почуттів,свідомої соціальної активності та відповідальності.

- Формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу людей старшого віку. -Формування інтересу до літератури про Велику Вітчизняну війну.

 

Повнорозмірне зображення

 

Повнорозмірне зображення

 

Повнорозмірне зображення

 

Повнорозмірне зображення

 

Повнорозмірне зображення