Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2912093


Цикл заходів «КНИГА – ТВІЙ НАЙКРАЩИЙ ДРУГ»

   

  На початку квітня діти і дорослі всього світу святкують День народження дитячої книги. З моменту появи на світ людина починає вчитися. Вона вчиться ходити, говорити, пізнає навколишній світ. ЇЇ вчать сонячний промінь і метелик, який сів на квітку, кумедна картинка і добра казка .

Дитяча книга вбирає у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки їй.

 

 

 

 

4 квітня працівники читального залу побували на КНИЖКОВИХ ІМЕНИНАХ, що проходили у позашкільному закладі «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання «Фортуна»». Як водиться, багато говорили про «винуватицю» свята. Бібліотекарі відкрили таємниці тернистого шляху «дорослішання» книги від наскальних малюнків і берестяних свитків до величних пергаментів і перших друкованих примірників.

Книжкова виставка «Книга – твій найкращий друг» представила книги на різний смак і вік - від яскравих і музично- співучих для малечі до таємничих і емоційних для підлітків.

 

 

 

Під час літературного уїк-енду «Книжкова країна, чарівна країна запрошує в подорож нас» гості свята мали змогу проявити смекалку , згадати літературних героїв улюблених книжок і пограти в веселу гру – пантоміму.

  

 

 

 

А наприкінці свята всі запрошені юні гості ласували солодкими гостинцями та бажали іменинниці всього найкращого.