Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2780125


Виставка-порада: « І все це – про здоров’я»

 "Якщо людина сама стежить за своїм здоров'ям,
то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров'я, ніж вона."

Сократ

Хочете бути здоровими? Упевненні, що відповідь на це запитання буде позитивною. Адже тільки здорова людина може ефективно реалізувати свої потенціальні можливості.

У всі часи люди приділяли увагу своєму здоров’ю, піклувалися про нього, винаходили все нові й нові ліки від хвороб та всілякі способи, за допомогою яких можна було зміцнити свій організм і залишатися бадьорими впродовж багатьох років.

Одному видатному лікареві Стародавнього Сходу належать такі слова: «Головним скарбом життя є не землі, що ти завоював, не багатства, що є в тебе в скринях… Головним скарбом життя є здоров’я, і щоб його зберегти, потрібно багато чого знати».

 Книжкова виставка «І все це – про здоров’я», що  експонується у відділі абонемента Чернігівської обласної  бібліотеки для юнацтва, ознайомить з інформацією про  тисячолітні, призабуті й  живі традиції траволікування,  розкриє секрети народної медицини  та можливості  само -зцілення, які є в кожному з нас . Треба тільки заглянути у себе і знайти свою доріжку до здоров’я.  Ви відкриєте для себе  техніки нетрадиційного лікування, які розроблені багато століть тому, але активно застосовуються і  в наш час. Знайдете безліч порад, не тільки як підтримати організм в «робочому» стані й завжди бути в тонусі, а і  відновити гармонію духу й тіла, реалізувати себе не тільки на роботі, але й в особистому житті.

Запрошуємо до перегляду.

Виставка діє з 20.02.17 по 28.02.17 року.

Пропонуємо прочитати:

  1. Большунов С.С.  Універсальне лікування: Як перемогти хворобу засобами нетрадиційної медицини.- Донецьк: ТОВ ВКФ «БАО», 2008.- 320 с.: іл.
  2. Носаль І.М.  Від рослини – до людини: Розповіді про лікувальні та лікарські рослини України.- К.: Веселка, 1992-1995.- 606 .: іл..
  3. Товстуха Є.С.  Українська народна медицина: 1000 унікальних авторських рецептів.- К.: Видавництво «Рось», 1994.- 349 с.