Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2917981


Герасим’юк Тарас (1996-2015)

 

 

Герасим’юк Тарас  (1996-2015)

"Тарас хвилювався за всіх,а себе не поберіг...він робив все для своїх рідних та друзів, а про себе забував...  І навіть на тому світі, він всіх вас береже...І ви не забувайте про нього. Просто пам'ятайте та моліться..."

Народився 1996 р. в с. Городище-2, що на Волині. Навчався у Луцькому коледжі рекреаційних технологій і права, яким довелося на якийсь час розлучитися. Він як справжній патріот України в числі перших вирушив на Майдан. Член «Правого сектору».

На запрошення чернігівських побратимів з Майдану відвідав наше місто в березні 2014 р., де зустрівся з місцевою дівчиною, знайомою йому з Майдану. Заради неї він залишився в Чернігові: друзі допомогли хлопцеві влаштуватися до гуртожитку одного з чернігівських вузів. Планував перевестися в юридичний коледж Чернігова. Тарас відправився добровольцем в зону АТО. Спочатку бійцем батальйону «Азов».

Потім - солдатом резерву батальйону С. Кульчицького. Відправився на фронт слідом за своїм батьком, який потрапив у першу хвилю мобілізації. Солдати батальйону спеціального призначення С. Кульчицького прямували в зону проведення антитерористичної операції на ротацію. Масштабне ДТП в с. Міньківка Артемівського району в Донецькій області, що сталося 5 січня 2015 року, забрало з життя 13 бійців Національної гвардії. Серед загиблих 19 річний Тарас Герасим’юк. До свого 20-річчя хлопець не дожив всього п'ять днів. 8 січня Тараса Герасим'юка поховали як Героя України у Волинській області. Посмертно нагороджений  медаллю "Захисника Вітчизни".