Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3390942


"МИХАЙЛО ГРУШЕВСЬКИЙ - ВИДАТНИЙ ВЧЕНИЙ, ІСТОРИК": бесіда (29 вересня – 150 років від дня народження М.С.Грушевського (1866-1934))

 

“Я хочу жити, щоб працювати,
страждати і боротись разом з вами”

М.Грушевський

 

Цього року Україна святкує 150 - річний ювілей від   дня народження М.С.Грушевського, який  проголосив народження нової європейської держави – Української  Народної республіки, і першим президентом якої його обрала Центральна Рада.

Детальніше...

Вихідні разом з бібліотекою

 

 

З настанням осені широко розпахнув для дітей  свої двері клуб позашкільного виховання «Фортуна».

Кожен, хто завітає, знайде там собі друзів, однодумців. Зможе зайнятися улюбленою справою.
 

Детальніше...

«НОВІ ЧАСИ – НОВІ ГЕРОЇ»: патріотична година

 

Минатимуть і дні, й роки,
Забудеться руїна,
Але в історію ввійдуть
Герої України.
Напишуть їхні імена
На обелісках слави.
Пишатись буде нація
Героями держави...

Юлія Волощакевич

23 роки Україна не знала війни. Наш народ пишався тим що навіть  у буремні 90-ті Україні вдалося зберегти мир.

Детальніше...

«НАЙЦІКАВІШІ ФАКТИ ПРО УКРАЇНУ»: бесіда

 

 

Хто автор першої в світі Конституції, де знайдена найстаріша в світі мапа, як називався перший вищий навчальний заклад у східнослов’янському світі та ще багато цікавого дізналися вихованці протитуберкульозного санаторію «Зелений гай» 7 вересня,  під час бесіди «Найцікавіші факти про Україну».

Бібліотекар  читальної зали Гасанова О.І. ознайомила учнів з книжками , у яких можна  знайти багато «цікавинок» про нашу країну, про визначних людей , які у різні часи прославили  Україну.

 

Детальніше...

"СИЛЬНІШІ ЗА ЗБРОЮ": патріотичний репортаж

 

Загрозу українській державності, вперше за всі роки незалежності, український народ зазнав у квітні 2014 року, і саме відтоді наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни.

У воєнному  конфлікті  зони АТО вже загинуло близько 10 тисяч українців, більш ніж 20 тисяч осіб отримали  поранення.  Матері втратили дітей, жінки – чоловіків, діти - батьків. Поколінню, яке зросло в мирний час важко усвідомити усі страхіття війни.

 

Детальніше...

"ЧИТАЄМО ЧЕРНІГІВ ЯК КНИГУ": краєзнавчий портрет міста

 

Де поховано княжну Чорну, що дала назву нашому місту ? Чому поверхня Красної площі, навіть забрукована, нерівна ? Як віднайти на Валу 13-ту гармату ? Чи правда, що ще майже 120 р. тому існував проект прокладання в місті трамвайних колій з облаштуванням зупинок, які б опалювалися зимою?

На ці та інші захопливі питання покликаний був відповісти краєзнавчий портрет міста «Читаємо Чернігів як книгу», проведений 8 вересня 2016 р. у ЗОШ № 27 фахівцями інформаційно-бібліографічного відділу.

 

Детальніше...